Chcete si posvítit na váš jídelníček? Jde vám o změnu stravování celé vaší rodiny? Chcete dát svým malým dětem do vínku dobré stravovací návyky a nemuset je měnit v pozdějším věku?

Jsem tu pro vás. Pomůžu vám najít přístup ke stravování a zdravému životnímu stylu, který pro vás bude ten pravý a udržitelný.

Jak konkrétně mohu pomoci přímo vám?

konzultace pro dospele

Dospělí jednotlivci​

Pomohu vám najít trvalé stravovací návyky. Nebudete muset pod vlivem reklamy stále zvažovat, zda není nový a ,,právě objevený“ výživový styl ten pravý pro vás.

Vše nastavíme udržitelně, tedy tak, abyste nemuseli neustále stát u plotny, načítat hromady knih, vařit jen ze speciálních potravin a stravovali se tak, že si v restauraci nevyberete jediné jídlo, protože není ,,zdravé”. 

Zorientujete se v současných výživových trendech a pochopíte jejich přínosy a rizika pro vás a vaši rodinu. 

Výživa dětí

Máte doma nejedlíka, vaše dítě neposedí u jídla, chce jíst vždy něco jiného, než mají ostatní atd.? Nejste si jistí, jak na příkrmy tak, abyste položili dobré základy stravování vašeho dítka? Trpí vaše holčička/chlapeček zácpou? Ať už řešíte okolo jídla cokoliv, nemusíte na to být sami.  Pojďme společně hledat pohodu u vašeho jídelního stolu.

Ukazuji maminkám, jak vařit z přirozených potravin, s minimem cukru a bez nejrůznějších náhražek jídla. 

Výživa dětí je mým srdcovým tématem. Ráda vám pomohu se skladbou jídelníčku vašeho dítěte, a ještě raději vám ukážu, na co se zaměřit při stravování z hlediska výchovy.

Během svých konzultací propojuji dohromady výživu i výchovu, protože se jedná o spojené nádoby a jedno bez druhého nefunguje.Nevíte, 

stravovací návyky je třeba pěstovat od raného věku
zdravé rodinné stravování

Rodinné stravování a životní styl

Společně se podíváme, jak vypadá stravovací systém vaší rodiny. Zjistíme, co od změny rodinného jídelníčku očekáváte a budeme hledat způsoby, jak vaše očekávání naplnit, jsou-li reálná.

Počítejte, že nám nebude stačit jedno setkání. V každé rodině je startovací pozice ke změně jiná. Někde budeme pouze ladit detaily nebo hledat efektivní způsoby zajištění nákupů, přípravy jídla a péči o kuchyni, jinde nenecháme kámen na kameni. 

Těhotné a kojící ženy

Pokud vás z oblasti výživy v těhotenství a kojení zajímá cokoli, ráda vaše otázky zodpovím. Upozorním vás také na to, na co si dát pozor ve stravě pár týdnů před porodem a v době šestinedělí.

Jestliže už se chystáte na zavádění příkrmů a chcete s někým probrat pro a proti vámi zvoleného přístupu, pomohu vám. Nebo už vaše děťátko papá, ale něco není takové, jak jste si to představovala? Podívejme se na vaše pochybnosti společně a najděme způsob jejich řešení. 

Těhotným a kojícím ženám poskytuji poradenství dle aktuálních potřeb klientky. Máte-li kolem sebe další těhotné kamarádky nebo maminky malých dětí, ráda připravím program na míru přímo pro vaši přátelskou skupinku, viz přednáška Zakrátko maminkou.

kojici a tehotne zeny

Individuální kurz vaření u vás doma

Chcete se naučit všechny postupy a styl vaření u vás doma? Kurz vaření uspořádám přímo ve vaší kuchyni. Navíc můžete na kurz k vám pozvat další osobu. Cena zůstane stejná a o kurzovné se můžete podělit.

Pokud nemáte hlídání a chcete si kurz dopřát s dětmi, napište do poznámky u objednávky jejich počet a věk, najdeme způsoby, jak si kurz užít i s nimi.

Během individuálního kurzu vaření spolu připravíme 6 jídel na základě předchozí domluvy s vámi. Suroviny a tištěné recepty přivezu a navíc budete mít navařeno na víkend! 🙂

Individuální konzultace vám pomohou, když...

 • Chcete zpestřit jídelníček a nevíte, kudy do toho
 • Máte doma nejedlíka/velkého jedlíka
 • Chcete se stravovat zdravě a pestře, ale nemáte podporu v okolí
 • Chcete změnit stravovací návyky vaší rodiny natrvalo a potřebujete celým procesem provést 
 • Chcete udělat analýzu osobního nebo rodinného jídelníčku
 • Jste přehlceni často protichůdnými informacemi o výživě. Cítíte se v tématu ztraceni a potřebujete najít cestu, která bude právě pro vás
 • Chcete zjistit, jak vám prospívají potraviny, které kupujete – společně si projdeme vaši lednici i spíž
 • Potřebujete odpovědi na otázky ohledně výživy a stravovacích návyků vašeho dítěte.

Mým zaměřením však není...

 • Tvorba dietních jídelníčků na míru
 • Suplementace
 • Prodej doplňků stravy atd.

Ať už vám budu v oblasti stravování pomáhat s čímkoli, nejsem kouzelník.

Potřeba změny musí vycházet vždy od vás. Máte-li však záměr, budu vám laskavým a užitečným průvodcem vaší cestou. 

Zvu vás na cestu ke společné práci, bez které změna nejde. Garantuji vám ale, že to, co si odmakáte, už vám zůstane natrvalo a v budoucnu ušetříte spoustu času s vymýšlením nových systémů, diet apod.

Jdete do toho se mnou?

Objednejte se na konzultaci a začněte s řešením vašich otázek ohledně výživy ještě dnes.

 Domluvíme si termín a místo schůzky, které vybereme dle vašich potřeb a tématu. Konzultace poskytuji buď na osobní schůzce nebo online. Řešíme-li specifické jídelní nešvary vašich dětí, ráda k vám dorazím také v době hlavního jídla – nebojte, vařit mi nemusíte, budu jen tichým pozorovatelem. 

Cena individuální konzultace 700 Kč/60 minut. (Maminky na RD 500 Kč/60 minut)
Každá další započatá půl hodina 200 Kč.

Cena individuálního kurzu vaření 3900,- za 4 hodiny (v ceně jsou suroviny, receptury a cestovné do 30 Km od HK, každý další kilometr 10 Kč). 

Zde nalezneze informace o tom, jak chráním vaše osobní údaje.
zdravá kuchyně