A co mám pořád vařit?

Otázka, kterou občas řekne každá máma. Svačinky, polívčičky, obědy, večeře… Nevíte, co pořád vařit, přitom máte doma mnoho kuchařek, plnou lednici jídla a ještě ta hromada inspirace na internetu? Nebo máte naopak stále prázdnou spíž a už vás nebaví jíst jen chleba? 

Na webináři se seznámíte s efektivním managementem v kuchyni. Dozvíte se, jak neplýtvat jídlem, poradit si se zbytky a řeč bude i o tom, že trocha plánování se vždy vyplatí. Bez práce nejsou koláče – věčná pravda, neznamená to ale, že musíte být v kuchyni od rána do večera.

Délka: 90 – 120 minut (dle počtu dotazů v diskuzní části)

Cena webináře: 299,-

Místo: online (odkaz bude zaslán přihlášeným 2 hodiny předem) // Počet účastníků: max. 20 osob

Termín: 21. 1. 2024 // 16:00

Pusťme děti do kuchyně

Na webináři se dozvíte, jak s dítětem fungovat v kuchyni a okolo ní od jeho nejútlejšího věku. Jak připravit prostředí tak, aby bylo bezpečné, účelné a funkční? Webinář je postaven na znalostech montesorri pedagogiky a její aplikaci u vás v kuchyni. Přeměňte situace, které vám v kuchyni s dítětem přinášejí stres, v situace s obrovským výchovným potenciálem. Ukážu vám, jak na to.

Dítě zvládne většinou víc věcí, než si rodič myslí. Jenom o dítěti to ale není… Aby nám to s dítětem v kuchyni fungovalo, musí být postaráno nejen o potřeby dítka, ale především o potřeby hlavní pečující osoby – většinou maminky. Během webináře bude prostor pro dotazy a řešení konkrétních situací. Z webináře bude pořízen záznam, který bude pro účastníky po omezenou dobu k dispozici. 

Bonus k webináři – malá uzavřená facebooková skupina. Po dobu čtrnácti dnů od vysílání bude k dispozici pro všechny účastníky webináře. Ve skupince vám ráda zodpovím vaše dotazy z praxe a kde můžete sdílet vaše úspěchy apod. 

Pozvěte o Vánocích děti do kuchyně.

Pro koho je webinář vhodný? Pro všechny rodiče, kteří mají dítko ve věku 0 – 8 let a chtějí ho postupnými kroky vést k samostatnému, odpovědnému a bezpečnému působení v kuchyni. 

Cena webináře: 299,- Kč

Webinář bude vysílán v pohodlí vašeho domova, všem přihlášeným budou včas zaslány informace přes email. Trvání 2 hodiny.

Termín vysílání:  3. března 2024 od 16:00 

Cukroví bez obav – pro děti i dospělé 

V první části webináře vám řeknu, jak najít zdravý postoj k cukroví a vánočnímu mlsání. Ať už cukr řešíte nebo neřešíte, ať už si myslíte, že určitý druh sirupu udělá cukroví zdravějším nebo ne, vše začíná u vašeho postoje k mlsání. Ukážeme si, jak nastavit hranice ohledně jídla láskyplně a s respektem, a to nejen dětem, ale i sobě a ostatním zúčastněným.

V druhé části se budeme věnovat praktickým věcem. Podíváme se, zda použít cukr, sirup nebo jiný zdroj sladké chuti, jestli kakao nebo karob, jestli lepek ano nebo ne, případně čím nahrazovat určité alergeny tak, aby se cukroví vydařilo. Nečekejte černobílé informace, protože svět výživy není černobílý. Dotkneme se také toho, jaké druhy cukroví s dětmi připravovat a jakým se raději vyhnout a proč.

Cena webináře: 299,- Kč

Webinář bude vysílán v pohodlí vašeho domova, všem přihlášeným budou včas zaslány informace přes email. Trvání 2 hodiny.

Termín vysílání:  prosinec 2024 (bude upřesněno)

Tento webinář je také možné zakoupit ve zvýhodněném setu s e-bookem Cukroví s dětmi a v pohodě za celkovou cenu 399,- Kč

Hravost a děti k Vánocům v kuchyni patří.
Ořechové košíčky k nakousnutí.

V e-booku najdete praktické informace, které využijete k eliminaci mnoha zbytečných scén u vánočního mlsání i při společné tvorbě cukroví s dětmi v kuchyni. Vše budete moct následně vyzkoušet, v e-booku nechybí ani recepty na 15 osvědčených druhů netradičního vánočního cukroví.

Zdravá a chutná strava s lehkostí.