Zima v kuchyni

Každé roční období má svoje specifika v mnoha ohledech a v kuchyni to není jinak. Příroda nám vždy nabízí jinou paletu potravin. V každé roční době se hodí k úpravě
jídla jiné kulinářské postupy. Zatímco v chladných obdobích trávíme více času doma, v teplých dnech se doma zdržujeme méně. Pojďte si společně prostřít zimu na talíř. Společně si připravíme šest bezmasých zimních pokrmů, řekneme si, které potraviny nás v mrazivé dny spolehlivě zahřejí a jak své tělo co nejlépe vyživit i přesto, že příroda nám dává darů pomálu.

Ukážu vám potraviny, které vás v zimě zahřejí

Délka: 3,5 hodiny

Cena kurzu: 2200,- včetně surovin, konzumace na místě a tištěných receptur // Místo: Hradec Králové (bude upřesněno přihlášeným) // Počet účastníků: max. 8 osob

Termín: 13. 10. 2024

Obiloviny

Obilná zrna jsou skvělým zdrojem makro i mikroživin, přesto je v této formě používáme velmi málo. Přijďte se mnou objevit nové chutě a úpravy lepkových i bezlepkových obilovin. Ušetříte v kuchyni čas i peníze a váš jídelníček bude zase o něco pestřejší. Společně připravíme pět pokrmů, které se ve vaší kuchyni zabydlí natrvalo.

luštěniny zdravě a chutně

Délka: 3,5 hodiny

Cena kurzu: 2200,- včetně surovin, konzumace na místě a tištěných receptur // Místo: Hradec Králové (bude upřesněno přihlášeným) // Počet účastníků: max. 8 osob

Termín: 19. 1. 2025 // 15:00

Individuální kurz bezmasého vaření

  • Chcete se naučit zařazovat do jídelníčku nové potraviny chutným způsobem? 
  • Zajímá vás, jak pobyt v kuchyni zefektivnit?
  • Láká vás vařit v souladu s ročním obdobím? 

Kurz vaření uspořádám přímo ve vaší kuchyni.

Připravíme spolu 6 jídel na základě předchozí domluvy s vašimi preferencemi. Suroviny a tištěné recepty přivezu a navíc budete mít navařeno na víkend! 🙂

Cena individuálního kurzu vaření 4500,- za 4 hodiny, zúčastnit se mohou 2 osoby, každá další osoba navíc (max 6 osob celkem) + 500,- (v ceně jsou suroviny, receptury a cestovné do 10 Km od HK, každý další kilometr 10,-).

Poznámka: Pokud nemáte hlídání a chcete si kurz dopřát s dětmi, napište do poznámky u objednávky jejich počet a věk. Najdu způsoby, jak si kurz užít i s dětmi. Děti objednavatele kurzu se do počtu osob na kurzu nezapočítávají. 

Adventní ladění aneb Svátky bez stresu a kil navíc pro děti i dospělé

Pokud si chcete užít advent a Vánoce v klidu, začněte o nich přemýšlet s předstihem. A nebojte, o tom, jak nakoupit dárky včas, to rozhodně nebude. 

Každý rok mi klienti sdělují obavy z vánočních váhových přírůstků, každý rok je internet plný rad, jak tentokrát nepřibrat. A každý rok zpytuje mnoho lidí v novém roce svoje sváteční chování…

Pojďte to letos zkusit trochu jinak.

Na webináři se dozvíte se nejen osvědčené tipy, jak o svátcích nepřibrat, ale bude také o zamyšlení nad tím, jak si vánoční svátky užít v pohodě a s eliminací stresu, kterého máme většina běžně více než dost.

 

Připravte se na Vánoce i s dětmi!

Délka: 1,5 hodiny //  Cena: Zdarma 

Termín: 10. 11. 2024 

A co mám pořád vařit?

Otázka, kterou občas řekne každá máma. Svačinky, polívčičky, obědy, večeře… Nevíte, co pořád vařit, přitom máte doma mnoho kuchařek, plnou lednici jídla a ještě ta hromada inspirace na internetu? Nebo máte naopak stále prázdnou spíž a už vás nebaví jíst jen chleba? 

Na webináři se seznámíte s efektivním managemantem v kuchyni. Dozvíte se, jak neplýtvat jídlem, poradit si se zbytky a řeč bude i o tom, že trocha plánování se vždy vyplatí. Bez práce nejsou koláče – věčná pravda, neznamenáto ale, že musíte být v kuchyni od rána do večera.

 

děkuji za přihlášení k odběru novinek

Délka: 90 – 120 minut (dle počtu dotazů v diskuzní části)

Cena webináře: 299,-

Místo: online (odkaz bude zaslán přihlášeným 2 hodiny předem) // Počet účastníků: max. 20 osob

Termín: 29. 4. 2024 // 19:00

Přihlášení na kurz

Rádi byste na kurz, ale nemáte hlídání pro děti?
Napište mi. Pokud budou ke hlídání alespoň tři děti, zajistím, aby o ně bylo na místě postaráno. Hlídání je realizováno za poplatek 300 Kč nad rámec kurzovného.
 
Nabídka kurzů je průběžně doplňována a měněna dle mých časových možností, sezóny a poptávky.
U všech kurzů je možné domluvit pro uzavřené skupiny individuální termín a místo –
klidně u vás doma.
Zde nalezneze informace o tom, jak chráním vaše osobní údaje.
Pripravila jsem pro vas prakticke kurzy