Přednáším pro školy a organizace, ale také pro rodiny s dětmi. Pravidelně pořádám besedy, kurzy a ženské kruhy o výživě a zdravém životním stylu.

Moje přednášky vždy propojují dohromady výživu i výchovu, protože jedno bez druhého nejde. Mým srdcovým tématem je výživa dětí. Ukazuji maminkám, jak vnášet skrze jídlo do domu pohodu i přesto, že zastávám vaření z přirozených potravin, s minimem cukru a nejrůznějších náhražek jídla. Školám a organizacím nabízím přednášky o důležitosti výživy pro naše zdraví, fungování potravinářského průmyslu a přirozených potravinách.

Nabídka kurzů je průběžně doplňována a měněna dle mých časových možností, sezóny a poptávky.

Ráda pro vás připravím přednášku či praktický kurz na míru.

Rádi byste na kurz, ale nemáte hlídání pro děti?
Napište mi.
Pokud budou ke hlídání alespoň tři děti, zajistím, aby o ně bylo na místě postaráno. Hlídání je realizováno za poplatek 150 Kč nad rámec kurzovného.

Vyberte si z mé nabídky

Přednaším pro školy i veřejnost

Pro školy

Jsem vystudovaný pedagog pro SŠ. Před nástupem na rodičovskou dovolenou jsem pět let vzdělávala žáky za katedrou, prostředí školy je mi dobře známé. Pro školy mám připravené přednášky na tři hlavní témata, ale po předchozí domluvě připravím program na míru do vašeho projektového dne či na speciální školní akci. Za použití aktivizačních metod a praktických činností seznámím vaše žáky s tématem praktickou formou.

Pro rodiče a organizace

Pomáhám rodinám měnit jejich stravovací návyky natrvalo a do takové míry, která je udržitelná právě pro ně. Učím druhé jak pečovat o svoje zdraví s lehkostí a přirozeností. Tak, aby člověk nebyl v zajetí určitých módních výživových směrů, diet a společenských tlaků. Téma jídla a zdravého životního stylu dávám do kontextu a souvislostí. Pomůžu vám najít v tématu polohu, v níž je vám dobře a jídlo ani témata s ním související nejsou stresem.

ochutnávka a přednáška
prakticky si vše ukážeme

Praktické kurzy

Chcete si vše vyzkoušet osobně? Potkejme se na tematicky zaměřeném praktickém kurzu. Nejen, že si vše osaháte, ochutnáte, doptáte se na vše, co vám leží v hlavě i žaludku, ale s největší pravděpodobností potkáte podobně naladěné lidi, se kterými půjde vaření jako po másle. Přijďte si užít čas pro sebe a pochutnat si. 

Máte zájem o přednášku či kurz? Objednejte se zde:

Rádi byste na moji přednášku, ale nemáte hlídání pro děti?
Napište mi. Pokud budou ke hlídání alespoň tři děti, zajistím, aby o ně bylo na místě postaráno. Hlídání je realizováno za poplatek 150 Kč nad rámec ceny přednášky.
 
Nabídka kurzů a přednášek je průběžně doplňována a měněna dle mých časových možností, sezóny a poptávky.
U všech přednášek je možné domluvit pro uzavřené skupiny individuální místo.
Zde nalezneze informace o tom, jak chráním vaše osobní údaje.

Nevybrali jste si nic konkrétního?

Zanechte mi zprávu a já pro vás připravím nabídku na míru.

Pripravila jsem pro vas prakticke kurzy