Zakrátko maminkou

Webinář pro všechny budoucí maminky zahrnuje nejen informace o důležitosti stravy před otěhotněním a v období těhotenství, ale upozorňuje ženy také na stravu, která jim pomůže připravit jejich střeva na porod i na období šestinedělí, kdy se trávení adaptuje na změněné tělesné proporce vlivem těhotenství a porodu. Nezapomeneme ani na výživu v období kojení, kdy má smysl řešit stravu nejen kvůli výživě miminka a ve snaze ztratit nabraná kila, ale především s ohledem na výživu ženy samotné.

Kdy: 3. 3. 16:30 (délka 1,5 hod)

Cena: 199,- 

zdravá rodina

Poruchy příjmu potravy aneb Jídlo – moje vědomá volba

Webinář je určen především pro rodiče dětí a dospívajících, kteří se chtějí dozvědět informace o poruchách příjmu potravy přehledně a prakticky. Na PPP se podíváme z různých pohledů a v souvislostech. Posluchač se dozví, kde hledat pomoc, co dělat a co raději nedělat. Webinář je vhodný i preventivně v rámci rozšiřování obzorů v oblasti jídla v souvislostech. 

Z webináře bude pořízen záznam a odkaz na něj zde bude k dispozici. 

Kdy: 8. 2. 2024 // 17:30 (délka 1,5 hod)

Cena: ZDARMA

jahodová granola

O jídle se s dětmi (ne)mluví

Jídlo je přirozenou součástí našeho života. Většinou o něm moc nepřemýšlíme a nějak vše okolo jídla funguje. Pak přijdou děti a jídlo se stane tématem. Kašičky/celé kousky, cukr ano/cukr ne, doma nějak/ve škole jinak, scény u jídla, rozpočet na jídlo, kvalita jídla, babičky a sladkůstky, diskuze o jídle s dětmi/prarodiči, jedlík/nejedlík, lepek, mléko, maso ano/ne? atd. Ve všem se zorientujete a vše funguje dál, anebo nefunguje a začne kolotoč, který má v každé rodině jinou podobu. Boje, hádky, vaření různých jídel, pocity nedostatečnosti…

Taky máte někdy pocit, že už vám jde z jídla hlava kolem? Že by bylo možná lepší přestat vše okolo něj řešit?

Mějte jídlo jako téma, ale nenechte si ho přerůst přes hlavu. Pojďme se společně podívat na to, jak v dětech rozvíjet zdravý vztah k jídlu a nezbláznit se z toho. Nebudeme se bavit ani tolik o výživě jako o výchově.

Kdy: duben 2024, termín bude upřesněn

Cena: 199,-

 

Výživa dětí je téma pro každou maminku

Od příkrmů po samostatného jedlíka aneb první lžička je jen začátek

Chystáte se na přechod na pevnou stravu u vašeho dítka a rádi byste věděli jak na to s předstihem? Nebo už jste s příkrmy začali a není to ono? V obou případech jste tu správně. Na webináři se dozvíte nejen informace o výživě dítěte do dvou let, ale získáte především širší pohled na téma dětských příkrmů. Dozvíte se jak řešit nejrůznější výchovné a emočně náročnější situace okolo jídla. Porovnáme výhody i nevýhody různých způsobů zavádění stravy (blw atd.), pobavíme se o mýtech v dětské výživě, bude prostor pro vaše dotazy. Získáte v tématu nadhled a klid a budete vědět, co dělat a čemu se raději z dlouhodobého hlediska vyvarovat. Webinář nebude jen o tom co, ale zejména jak a proč. 

Kdy: 11. 7. 2024 // 16:30 (Délka 2 hodiny)

Cena: 199,-

 

Přihlášení na přednášku

Máte zájem o přednášku pro určitou skupinu lidí či pro vaši organizaci? Kontaktujte mě. 
Cena dle individuální dohody dle počtu účastníků a případných ochutnávek 2-5 tis. Kč + cestovné 7 Kč/ km.
 
 
 
Nabídka webinářů, kurzů a přednášek je průběžně doplňována a měněna dle mých časových možností, sezóny a poptávky.
U všech přednášek je možné domluvit pro uzavřené skupiny individuální místo.
Zde nalezneze informace o tom, jak chráním vaše osobní údaje.
Pripravila jsem pro vas prakticke kurzy